Başvurular Bitti :/

Tekrardan Selam,

Sizlerin de kendine bir şeyler katmak isteyen, güncel teknolojilere ayak uydurmak isteyen, yeni öğrenciler için yeni anlayışlara açık olan insanlar olduğunuzu görmek ve bu etkinliğe gelen yoğun talebinizle karşılaşmak gerçekten harika!

15 Nisan 2019 olarak belirlediğimiz son başvuru tarihini bekleyemeden başvurularımızı kapatmak zorunda kaldık. Çünkü gelen başvurulara red cevabı vermek istemiyoruz. Gönlümüz herkesi kabul etmek istiyor fakat ne yazık ki imkanlarımız sınırlı. Bu nedenle son sınıftaki arkadaşlara öncelik vererek asil ve yedek listelerimizi oluşturacağız.

Ara sınıflardaki arkadaşlar üzülmesin çünkü biz, onlar için de bu eğitimlerin devamını gerçekleştirmeyi çok istiyoruz. 🙂

  • Listeleri açıklamadan önce birkaç not ekleyelim. Hala bazı arkadaşlar okul numaralarını bize iletmediler. Resmi süreçler sebebiyle okul numaranız olmadan eğitime kabul edemeyeceğiz. 13 Nisan(bugün) akşam 20.00’a kadar dönüş yaparlarsa değerlendirmeye alacağız.
  • Eğitimlerimizde Google araçlarını kullanacağımız için herkesin aktif bir Google hesabı olması gerekiyor. Hali hazırda gmail hesabınız varsa yenisine ihtiyaç yok fakat yoksa lütfen etkinlik gününden önce bir tane açın.
  • Herhangi bir nedenden dolayı katılamayacak arkadaşların bize bildirmesini önemle rica ediyoruz. Bu sayede başka arkadaşları yedek listemizden kaydırabiliriz.

Eğitimle ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen eposta atın 🙂

info@teknortam.com

Teşekkürler.