Home / Oyun / Android 7.0 Özel Oyunu!

Android 7.0 Özel Oyunu!

Android 7.0 sürümünde ortaya çıkan yeni easter egg şeklinde olan mini oyun artık Android uygulama mağazasında Android kullanıcılarına indirilebilir durumda.

2016 yılının başlarında yavaş yavaş kullanılmaya başlanan Android 7.0 Nougat sürümü ile birlikte pek çok yeni özellik de Android cihazlara gelmişti. Yeni sürüm içerisinde yer alan gizli özellik olarak bilinen Neko Collector isimli mini oyun bir kedi yakalama oyunu. Ve bu oyun Android 7.0 sürümüne erişemeyen kullanıcılar için de düşünülerek Google Play Store’da indilirilebilir duruma getirildi.

Neko Collector Nasıl Oynanır?

Android 4.0 sürümü ve üstüne sahip olan tüm Android cihazlarda kullanılabilir durumda. Oyunun oynanış bakımından oldukça kolay olması kullanıcı sayısında da ciddi fazlalık beklentisi oluşturuyor.

Telefonunuzun bildirim menüsünde bulunan tabağa balık, tavuk gibi yiyeceklerden birini eklemenizle birlikte oyun başlamış oluyor. Yiyeceği koyduktan sonra bir kedi bu yiyecekleri yemeğe gelir ve siz de o an bir bildirim alırsınız. Bildirim aldığınızda gelen kedi artık sizin olabilir. Uygulama cihazınızda durduğu müddetçe tabak simgesi bildirim çubuğunda kalmaya devam ediyor. Siz tabağa yemek bıraktıkça yeni kediler gelmeye devam edecektir.

unnamed

 

Geçtiğimiz aylarda çıkan ve bir anda büyük bir kitleye ulaşan PokemonGO tarzında olan oyunun da bir çok kişi tarafından tercih edileceği düşünülüyor.

Oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

About Samet

Check Also

Resident Evil 7, korsana yenik düştü

Bu kez Resident Evil değil, PC korsanları korkutuyor. Capcom’un yeni oyunu Resident Evil 7, korsan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Tekil Kişi Ziyaret Etti