Güncelleme!

Yoğun ilginiz için çok teşekkür ederiz. Normalde 15 Nisan olan son başvuru tarihini ne yazık ki bekleyemedik ve başvuru formunu kapattık.

Merhaba, öncelikle projemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Eğitime katılmak için alttaki formu doldurmanız yeterlidir.

Forma geçmeden önce lütfen BURADAN eğitimin tarih ve saatini kontrol edin. Eğitimimizin içeriği her bölüm için farklı olarak hazırlanacağı için bölümünüze uygun gün gerçekleşecek eğitime katılmanız gerekmektedir.

Eğitim tamamen ücretsizdir. Proje kapsamında Abaküs Kitapsponsorluğunda tüm katılımcılarımıza Burcu Aybat’ın yazdığı Öğretmen 2.0 kitabı hediye edilecektir.

Dikkat! Epostalarımızın “gereksiz” kutusuna düşme ihtimaline karşın lütfen gereksiz kutunuzu da kontrol edin. Önemli bilgileri eposta üzerinden paylaşıyor olacağız.

Lütfen eğitim tarihinden önce bir Google hesabı açın. Google araçlarını kullanmak için Google hesabı gerekli olacak. Hali hazırda @gmail.com gibi bir mail adresini varsa zaten hesabınız var demektir. Yenisini açmanıza gerek yok. 🙂