Home / Mobil / Galaxy S8, MWC 2017’de Yer Almayacak

Galaxy S8, MWC 2017’de Yer Almayacak

Samsung, Galaxy S8‘in Mobil Dünya Kongresi 2017’de yer almayacağını açıkladı.

Geçen yıl Samsung en kötü yıllarından birisini yaşadı. 2016 yılında bizlerle tanıştırmış olduğu Galaxy Note 7‘de bir kaç hafta sonra patlama haberlerinden sonra telefonlara yeni sürüm katılma işleminden sonra patlamaya devam eden Note 7 ‘ler daha fazla can ve mal kaybı yaşatılmaması için geri toplatılmıştı ve piyasadan çekilmişti. Geri iade etmeyen kullanıcılar içinse bazı politikalar uygulanarak kullanıcın telefonunu kullanılmaması sağlamaya çalışılmıştı. Akıllarda kalan bir diğer soru ise telefonların neden patladığı olmuştu.

Samsung, akıllara kazınan o soruya açıklama getirerek en iyi şekilde anlatmaya çalıştı ve raporunda Galaxy S8‘in önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongeresi 2017‘de açıklanamayacağını bildirdi.

Samsung‘un yetkililerinden olan Koh Dong-jin Reuters‘in vermiş olduğu açıklamalarda kültürlerini ve süreçlerini etkilediğini ve Samsung Electronics, tüketicinin tekrar güvenini kazanmak için çok çalıştığını ve çalışacağını söyledi. Geçen yılki söylentilerde bir kısmı MWC 2017‘de, ancak diğer raporların Nisan ayına kadar Galaxy S8‘in piyasaya girmeyeceğinin arkasındaydı.

About Samet

Check Also

Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın ekran boyutu belli oldu

Galaxy S9’la ilgili iddialar başladı. Ekran boyutu hakkında bazı spekülasyonlar var. Samsung Galaxy S8 çıkalı dört ay olmuşken, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Tekil Kişi Ziyaret Etti