Home / İnternet / Hızlı ve Öfkeli 8 Vizyona Girdi ve İlk Yorumlar

Hızlı ve Öfkeli 8 Vizyona Girdi ve İlk Yorumlar

Seri kaldığı yerden devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli 8 sonunda tüm dünyayla aynı anda ülkemizde vizyona girdi. Hızlı ve Öfkeli 8 ile ilgili ilk yorumlarımız haberimizde.

Hızlı ve Öfkeli 8 nasıldı?

İstinye Park AVM’de, Castrol EDGE’in davetiyle basın gösterimini izlediğimiz Hızlı ve Öfkeli 8, kaldığı yerden, çok sıcak ve çok tempolu bir başlangıç yapıyor. Küba’nın sıcak atmosferinden kutuplara kadar dünya turu attıran film, kendi adıma konuşmam gerekirse serinin en başarılı filmlerinden birisi olmuş. Seri, her ne kadar serinin ilk zamanlardaki “yarış” temasından çıkıp “aksiyon” temasına bürünse de Hızlı ve Öfkeli 8, gerek müzikler, gerek oyuncu kadrosuyla izleyenleri ilk andan son ana kadar gözlerini kırpmadan izlettiriyor.

Yine Dominic Toretto ve ailesi (ekibi) etrafında dönen filmde taşlar yerinden oynuyor. Hızlı ve Öfkeli 8’de Dominic Toretto (Vin Diesel), eşi Letty (Michelle Rodriguez) ile balayındayken gizemli Cipher’ın (Charlize Theron) saflarına katılarak en yakınındaki insanlara ihanet ediyor ve filmin hikayesi böyle başlıyor. Filmde yine yer alan Jason Statham (Ian Shaw), Dwayne Johnson (Luke Hobbs) ve Tyrese Gibson (Roman Pearce) gibi isimler eğlence ve biraz komedi katıyorlar.

Müthiş aksiyon ve otomobillere sahne olan Hızlı ve Öfkeli 8 finali ise gerçekten harika ve bir o kadar da duygu dolu yapıyor. Hafta sonu sinemaya gitme planları olan takipçilerimizin Hızlı ve Öfkeli 8 seçeneğini de akıllarında bulundurmalarını tavsiye edebiliriz. Filmden çıktıktan sonra pişman olmayacağınız bir yapım olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz.

About Emre Aklan

Check Also

Bakan Arslan’dan ucuz internet müjdesi

Bakan Arslan’dan internetle hiç tanışmamış 1,8 milyon haneye “ucuz internet” müjdesi verdi.  Ulaştırma, Denizcilik ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Tekil Kişi Ziyaret Etti